Článek zveřejněn

  • 07.08.2011
  • v 07:44 PM
  • autor admin
  • 1 005 shlédnutí

Cihelna 2011 0

19. až 21. srpna 2011 proběhne v okolí města Králíky již tradiční akce zaměřená na reenacting, living history, vojenskou historii. Více informací dál v článku.

V okolí města Králíky v Pardubickém kraji bude hodně k vidění. Hlavním bodem programu je několik bojových ukázek v režii vojenskohistorických klubů převážně s tématem druhé světové války, dále pak presentace AČR, integrovaného záchranného systému, výstavy vojenské historické techniky a mnoho dalšího. (text organizátora akce)

Hlavní program akce: je 20. 8. od 10:00 hodin

Vstupné: Děti do 15 let 80,- Kč, dospělí 120,- Kč, rodinné vstupné (2 dospělí + max. 3 děti) 300,- Kč. Vstupné platí pro program a ukázky na předváděcí ploše u pěchotního srubu K – S 14 „U Cihelny“, dále jako vstupné do Vojenského muzea Králíky a pěchotního srubu K – S 14.

Podrobné info najdete na oficiálním webu akce: http://www.akcecihelna.com/

 

Plánujete někdo účast? Ať už jako divák nebo účinkující?

Na Cihelnu se pravděpodobně podívám, takže se můžete těšit na foto a „report“ :)


 
 
Podobné články:

RSS komentářů

Není tu žádný komentář ke článku

Zde můžete přidat svůj vlastní komentář

* toto jsou povinné údaje

6mm.cz is powered by WordPress and FREEmium Theme.
Theme developed by Dariusz Siedlecki and brought to you by FreebiesDock.com