Projekt M4A1 – část 3.

projekt M4A1

6mm

Zakladatel a jediný správce nezávislého webu 6mm.cz. Momentálně autor téměř naprosté většiny článků. V airsoftu aktivní už přes 10 let. Kontaktní formulář

Mohlo by se vám líbit...

5 Odpovědí

 1. RUM napsal:

  Zdar, v tomto článku píšeš, že máš ve zbrani akumulátor Li-Pol 7.4V/1200mAh (20C) – G&P . Měl bych dotaz jakou máš s tímto akumulátorem kadenci (máš základ nebo upgrade ve zbrani)?
  Díky za odpověď.

  • admin napsal:

   Ahoj, zbraň je základ až na SP120 pružinu. Kadenci jsem neměřil, ale odhadem 15-20 BB/s. Na semi je okamžitá odezva po stisku spouště.

 2. moymma napsal:

  na 120 pružinu a k tomu adekvátní motor mi to přijde málo…odhad 15-20bb/s je docela nepřesná informace…a spíš hádám s tou 7,4V baterkou jakékoliv číslo pod 15:-)

 3. Marek Lenárd napsal:

  A není to fuk? Naopak si myslím, že kadence v rozmezí 12–16 BB / min. je lepší, jelikož více odpovídá reálu a zbraň pak není jako šicí stroj.

 4. kamil napsal:

  čaues, mám m4a1 marine oD GaP v základu. myslíš že bych tam mohl dát taky 120 pružinu? Potřeboval bych k tomu i silnější baterku. jTak jak to máš udělané asi dost sníží životnost mechu i motoru. Všichni mi doporučovali
  i na 120ku vyměnit: zátěžový motor, hlavu pístu kov, píst s kov. zuby a M block. Dej prosím vědět. Můžeš i na mail -cenzura- (proti spamu, + odpověď na mailu 🙂 Admin)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Web + doména 6mm.cz na prodej!

Máte zájem oživit a provozovat tento web (nejen) o Airsoftu?
Případně máte zájem jenom o doménu 6mm.cz?

Napište na 6milimetru@seznam.cz